Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija
 

„Reaching Out Through Skype“

                p Projektas „Reaching Out Through Skype“ – „Susisiekime Skype’u” 2017 ir 2018 metai

Šiais mokslo metais mūsų mokykla pradeda dalyvauti tarptautiniame projekte „Susisiekime Skype’u” (Reaching Out Through Skype). 2012 m. prasidėjęs projektas, jau šešeri metai sujungia vaikus iš skirtingų šalių, priklausančius skirtingoms kultūroms, augančius mieste ar kaime.
„Reaching Out Through Skype” vyksta Europos kalbų dienos kontekste. Projektu siekiama sudominti mokinius daugiakultūre ir daugiakalbe Europa, padėti jiems suprasti, kad visos kalbos svarbios, o suvienijus skirtingų socialinių ir kultūrinių sluoksnių vaikus bendram projektui – skatinti integraciją bei toleranciją.
Pagrindinis šio projekto renginys – iš anksto pasiruoštų prisistatymų pasikeitimas Skype’u, vyksiantis tarp trijų šalių, slenkančia tvarka. Prisistatymų tema kasmet keičiasi. Šių metų tema – Dizainas ir mano šalis.
Antroji projekto dalis – mokinių kūrybiškumo skatinimas – tarptautinė fotografijų paroda. Mokiniai bus kviečiami pateikti savos kūrybos nuotraukas tarptautinei parodai „Mūsų gatvės”. Gatvėse projekto dalyviai turės išmokti atpažinti dizaino objektą ir galbūt jį net kritiškai įvertinti bei užfiksuoti nuotraukose. Paroda bus eksponuojama visose dalyvaujančių šalių mokyklose ar kutūrų centruose. Praėjusiais metais mokinių pristatytas nuotraukas galima peržiūrėti šias adresais: www.reachingout.eu arba www.together.reachingout.eu.

     2      1

 

2017–2018 metais projekte dalyvauja mokyklos iš šešių Europos šalių: Nyderlandų Karalystės, Vengrijos, Italijos, Portugalijos, Kroatijos ir Lietuvos.

Mūsų mokyklą dalyvauti šiame projekte pakvietė Nyderlandų Lietuvos kultūros Centro vadovė, projekto iniciatorė Saulė Gaižauskaitė. 2012 ir 2015 metais projekte dalyvavo Kėdainių r. Akademijos gimnazijos „Kaštono“ skyrius ir Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija.
Projektas inicijuotas Nyderlandų Lietuvių kultūros centro. Nuo 2014 metų vykdomas bendradarbiaujant su Europos Komisijos atstovybe Nyderlanduose.

Mūsų mokykloje projektą koordinuos mokytoja R. Šukevičienė, glaudžiai bendradarbiaujant su įvairių dalykų mokytojais ir mokyklos administracija: R. Tirlikiene, D. Janušaitiene, L. Rušiene, mokykos direktore A. Uzne ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialine pedagoge L. Undraityte.

 

 

 

 2018-04-02 Susitikimas su Kroatijos Respublikos ambasados darbuotojais _ PDF Spausdinti

Ruošdamiesi tarptautiniam moksleivių projektui – „Reaching Out Through Skype”, kurio pagrindinis renginys – iš anksto pasiruoštų pristatymų anglų kalba pasikeitimas Skype’u, vykstantis tarp trijų šalių, slenkančia tvarka. Viena iš šalių, su kuriomis turėjome susitikti – Krotija (OSNOVNA ŠKOLA BREZOVICA iš Brezovica miestelio Zagrebo rajono). Mokiniai ruošdamiesi susitikimui, padedami anglų kalbos mokytojos Rūtos Tirlikienės, informacijos apie šalį ieškojo internete.  7b klasės vadovė ir projekto koordinatorė mokykloje mokytoja Rūta Šukevičienė suradusi internete Kroatijos ambasados adresą, kreipėsi į ją prašydama pagalbos dėl kroatiškų vėliavėlių ar kitų jų šalies atributų, simbolių bei informacijos apie Kroatijos dizainą.

Skaityti daugiau...
 
2017-11-14 Susitikimas su Nyderlandų karalystės RSG Slingerbos Levant mokyklos mokiniais PDF Spausdinti

Lapkričio 13 d. 13:50 val. Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje įvyko antras susitikimas pagal Tarptautinį projektą „Reaching Out Through Skype“ – „Susisiekime Skype’u”. Susitikimas vyko su Nyderlandų karalystės RSG Slingerbos Levant mokyklos mokiniais.

Skype_II_21.jpgSkype_II_31.jpgSkype_II_41.jpgSkype_II_51.jpgSkype_II_11.jpgskype_II_8.jpgskype_II_5.jpgskype_II_6.jpgskype_II_7.jpgskype_II_2.jpgskype_II_3.jpgskype_II_4.jpgskype_II_1.jpg
 

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017 12:53
 
2017-10-20 Pirmasis interaktyvus pokalbis su Kroatijos ir Nyderlandų karalystės mokiniais PDF Spausdinti

Spalio 11 dieną tarptautinio projekto „Reaching Out Through Skype 2017–2018” dalyviai, 6b ir 7b klasių mokiniai, susirinko Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos konferencijų salėje, papuoštoje Europos šalių simbolika. Projekto koordinatorė mokykloje Rūta Šukevičienė visiems susirinkusiems palinkėjo gerai praleisti popietę ir perdavė sveikinimus nuo šio projekto iniciatorės Litouws Cultureel Centrum (Nyderlandų Lietuvos kultūros centro) vadovės Saulės Gaižauskaitės ir Europos Komisijos atstovybės Nyderladų Karalystėjė pareigūno Hugo Keizer. Neilgai trukus prasidėjo interaktyvus pokalbis Skype su Kroatijos ir Nyderlandų karalystės mokiniais. Pirmojo skambučio su didžiausiu nekantrumu sulaukėme iš olandų, o po to turėjome skambinti ir bendrauti su kroatais. Jaudulys buvo jaučiamas ir pas mus, ir iš tų, kurie buvo kitapus ekrano.

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 20 Spalis 2017 11:51
Skaityti daugiau...
 


© 2008-2010 | Jurbarko Naujamiesčio progimnazija, Kalninės g. 39, LT-74179, Jurbarkas | Tel./Faks. 8(447) 51090 | El.p. info@jnm.lt
  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas