2018-2019 M. M. PAMOKŲ TVARKARAŠTIS II PUSMETIS

7c klasė
 [^]  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
07 lietuvių k.
Masaitienė Vilma Malskytė Daiva
7c klasė
Čerauskienė Džiuljeta
7a klasė 7b klasė
07 lietuvių k.
Masaitienė Vilma Malskytė Daiva
7c klasė
Čerauskienė Džiuljeta
7a klasė 7b klasė
07c biologija
Kapilovienė Irma
7c klasė
07c etika
7c klasė
Endriukaitienė Marytė
07c biologija
Kapilovienė Irma
7c klasė
 
08:55
 
07c užsienio kalba2
Majorovienė Vitalija Giedraitytė Nijolė
7c klasė
07c informacinės technologijos
Norkaitienė Liudmila Norkienė Ramutė
7c klasė
07c užsienio kalba2
Majorovienė Vitalija Giedraitytė Nijolė
7c klasė
07c užsienio kalba1
Tirlikienė Rūta Petrauskaitė Daiva
7c klasė
 
09:50
 
07c istorija
Juščienė Danguolė
7c klasė
07 matematika
Šukevičienė Rūta
7c klasė
Bastienė Edita Strončikienė Vilma
7b klasė 7a klasė
07c užsienio kalba1
Tirlikienė Rūta Petrauskaitė Daiva
7c klasė
07c istorija
Juščienė Danguolė
7c klasė
07c fizika
Žilaitienė Irma
7c klasė
 
10:55
 
07c dailė
Rušienė Lina
7c klasė
07c kūno kultūra
Aksionovas Vadimas
7c klasė
07 matematika
Šukevičienė Rūta
7c klasė
Bastienė Edita Strončikienė Vilma
7b klasė 7a klasė
07c geografija
Unčiurienė Ovidija
7c klasė
 
12:00
 
07c kūno kultūra
Aksionovas Vadimas
7c klasė
07c geografija
Unčiurienė Ovidija
7c klasė
07 matematika
Šukevičienė Rūta
7c klasė
Bastienė Edita Strončikienė Vilma
7b klasė 7a klasė
07c užsienio kalba1
Tirlikienė Rūta Petrauskaitė Daiva
7c klasė
07c technologijos
Jocaitienė Audronė Štulas Vygaila
7c klasė
 
12:55
 
 
 
 
 
 
 
07 lietuvių k.
Masaitienė Vilma Malskytė Daiva
7c klasė
Čerauskienė Džiuljeta
7a klasė 7b klasė
07c muzika
Janušaitienė Dalė
7c klasė
 
13:50
 
 
 
 
 
 
 
07abc dorinis ugdymas
7b klasė
Greičiutė Rasa
7c klasė 7a klasė
Endriukaitienė Marytė
07 lietuvių k.
Masaitienė Vilma Malskytė Daiva
7c klasė
Čerauskienė Džiuljeta
7a klasė 7b klasė
 
 
 
Mimosa Scheduling Software Mimosa Version 5.3.2 2019-01-20 17:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai